Darmowa dostawa w ciagu max 10 dni od złożenia zamówienia. 15% off z kodem SUMMER powyzej 400 pln do 10 maja.

BLOG

Moja przygoda z serialem „Złoto Bałtyku” czyli Amberwood Marta Włodarska na History Channel.

Pięcioodcinkowy serial „Złoto Bałtyku” miał swoją premierę wiosną 2019 r. i tak się spodobał publiczności, że zdecydowano o kontynuacji historii kilku osób owładniętych bursztynową gorączką i nakręceniu drugiego sezonu. Miałam ogromne szczęście, że i ja zostałam zaproszona do udziału w filmie – czyż nie jest to piękny prezent na obchodzone w tym roku 10-lecie firmy Amberwood Marta Włodarska?

MARTA WŁODARSKA WRACA W 4. SEZONIE „ZŁOTA BAŁTYKU” – Z BURSZTYNOWO-DREWNIANĄ KOPIĄ LEGENDARNEGO JACHTU ENDEAVOUR

Amberscope, czyli kalejdoskop z bursztynem

Pamiętacie kalejdoskopy? Oczywiście, że pamiętacie! Te niepozorne tuby kryjące w swoim wnętrzu fascynujące, zmieniające się przy każdym poruszeniu światy to wynalazek szkockiego fizyka Davida Brewstera, który prowadził doświadczenia z polaryzacją światła.

Nowa strona i sklep Amberwood Marta Włodarska

Z przyjemnością prezentuję Państwu moją nową stronę internetową  Amberwood.pl – nowoczesną, przejrzystą, łatwą w obsłudze i responsywną. Można teraz bezpośrednio zakupić unikatową biżuterię z bursztynu i drewna, znaleźć wiele interesujących informacji na temat naszego skarbu kulturowego, jakim jest bursztyn bałtycki, jak również poznać moje autorskie pomysły na jego promowanie.


Trwa wysyłanie


Wysłane, dziękujemy
Bez nazwy-1
Witaj, nasza strona wykorzystuje pliki cookies do analityki (google analytics, facebook) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy Cię o wyłączenie obsługi cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.